RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart fruit cutters and vegetable cutters.
- Authorized Hobart dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hobart 421727-00005 fruit cutters and vegetable cutters
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart Vulcan Hart 421727-00005 3.2 Inch Plate Propane to Natural Gas Conversion
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 421727-00005 |
| Manufacturer Part # | 421727-00005 |
| Height | 0.4" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 6.2" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 421727-00005 Plate Propane To Natura L Gas