Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vulcan Hart 414724-60HI Wire Assembly (s2)
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 414724-60HI |
| Manufacturer Part # | 414724-60HI |
| Height | 1" |
| Width | 5" |
| Depth | 5" |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 414724-60HI Wire Assembly (s2)