Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Vulcan Hart aftermarket steamers combi ovens and steam kettles.
- Engineered to match existing Vulcan Hart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Vulcan Hart -357838 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vulcan Hart -357838 Door Seal 1 5/8 X 21 3/16 S/s
| Fits with Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | -357838 |
| Manufacturer Part # | -357838 |
| Height | 0.2" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 21" |
| Weight | 0.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart -357838 Door Seal 1 5/8 X 21 3/16 S/s
