- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Hoshizaki Vulcan Hart 350545-25 2-1/2 Inch Diameter Knob Black and Silver
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 350545-25 |
| Manufacturer Part # | 350545-25 |
| Height | 1.05" |
| Width | 2.45" |
| Depth | 2.45" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 350545-25 Knob Black & Silver [ 2-1/2" Dia ] [ Off-7-1], [mount .187" ] [position Up ], Used On Thermostat # 46-1056, Ge/hobart Range Cr40 Cr40b Cr41 Cr41b Cr44 Cr44b, Cr46 Cr46b Cr47 Cr47b Cr50 Cr50b Cr52 Cr53 Cr56, Cr401
