Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Vulcan Hart 00-491759 Gasket
Item:
#2227733
Technical details
| Manufacturer | Vulcan Hart |
|---|---|
| Model Number | 00-491759 |
| Manufacturer Part # | 00-491759 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Vulcan Hart 00-491759 Gasket
$981.36
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Vulcan Hart 00-491759 Gasket