Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie Z4010 Wearever Fry Pan 10in
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | Z4010 |
| Manufacturer Part # | Z4010 |
| Height | 2" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 18" |
| Weight | 2.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie Z4010 Wearever Fry Pan 10in