Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Vollrath/Idea-Medalie can opener parts.
- Authorized Vollrath/Idea-Medalie dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vollrath/Idea-Medalie VOL4791640 can opener parts
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vollrath/Idea-Medalie VOL4791640 Tong Red/ss 16in Flat Grip
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | VOL4791640 |
| Manufacturer Part # | VOL4791640 |
| Height | 1.4" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 16.2" |
| Weight | 0.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie VOL4791640 Tong Red/ss 16in Flat Grip
