FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie VBBD3-37-S 3.2 Gal 3 Comp Drink Stir Paddle Circulation
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | VBBD3-37-S |
| Manufacturer Part # | VBBD3-37-S |
| Height | 30.25" |
| Width | 21.5" |
| Depth | 24.5" |
| Weight | 58.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Italy |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie VBBD3-37-S 3.2 Gal 3 Comp Drink Stir Paddle Circulation