FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie PO6-20818 Digital Conveyor Pizza O
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | PO6-20818 |
| Manufacturer Part # | PO6-20818 |
| Height | 25" |
| Width | 30" |
| Depth | 58" |
| Weight | 240 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie PO6-20818 Digital Conveyor Pizza O