- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie N7014 14 In Frying Pan Non Stick
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | N7014 |
| Manufacturer Part # | N7014 |
| Height | 3" |
| Width | 15" |
| Depth | 26" |
| Weight | 4.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie N7014 14 In Frying Pan Non Stick