- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie ERROR:#N/A 6 Inch Blade Stainless Steel Bench Knife
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | ERROR:#N/A |
| Manufacturer Part # | ERROR:#N/A |
| Height | 2" |
| Width | 6" |
| Depth | 6" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie ERROR:#N/A 6 In Ss Bench Knife Pollo Campero