RestaurantSupply.com is your trusted source for Vollrath/Idea-Medalie cup lid and straw organizers and dispensers.
- Authorized Vollrath/Idea-Medalie dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vollrath/Idea-Medalie CTL-3VS cup lid and straw organizers and dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vollrath/Idea-Medalie CTL-3VS Organizer 3 Lid W/ Straw Hldr
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | CTL-3VS |
| Manufacturer Part # | CTL-3VS |
| Height | 7.5" |
| Width | 14.5" |
| Depth | 25.5" |
| Weight | 14.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie CTL-3VS Color Black, Material Polystyrene, Width 6 1/2", 165 Mm, Height 24 1/4", 616 Mm, Includes (2) Straw Compartments, Depth 14", 356 Mm, Note For 5 1/2" Diameter
