FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie CT4H-208550 208v Conveyor Toaster Replaces 10130
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | CT4H-208550 |
| Manufacturer Part # | CT4H-208550 |
| Height | 19" |
| Width | 24" |
| Depth | 19" |
| Weight | 55 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie CT4H-208550 208v Conveyor Toaster Replaces 10130