FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie CT4B-2081200 208v Conv Bagel Toaster Replaces 10201
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | CT4B-2081200 |
| Manufacturer Part # | CT4B-2081200 |
| Height | 18.5" |
| Width | 18.75" |
| Depth | 26.5" |
| Weight | 59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie CT4B-2081200 208v Conv Bagel Toaster Replaces 10201