FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie CT2-120350 120v Conveyor Toaster Replaces 10010
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | CT2-120350 |
| Manufacturer Part # | CT2-120350 |
| Height | 15.5" |
| Width | 19" |
| Depth | 22" |
| Weight | 43.36 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie CT2-120350 120v Conveyor Toaster Replaces 10010