FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie 924HIMC 24 In Countertop Range
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 924HIMC |
| Manufacturer Part # | 924HIMC |
| Height | 17" |
| Width | 29" |
| Depth | 34" |
| Weight | 134 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 924HIMC 24 In Countertop Range