Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie 682114 Pasta Cooker Set Wear Ever
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 682114 |
| Manufacturer Part # | 682114 |
| Height | 15" |
| Width | 15" |
| Depth | 15" |
| Weight | 20.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 682114 Pasta Cooker Set Wear Ever