Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie 6412445 Spoodle Oval 4oz S/s Gray Hdl
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 6412445 |
| Manufacturer Part # | 6412445 |
| Height | 1.25" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 14" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 6412445 Color Gray Handle, Material Nylon Handle, Capacity 4 Fl Oz, 118 Ml, Temperature Range 246 C Heat Resistant, 475 F Heat, Resistant
