Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Vollrath/Idea-Medalie cocktail and mixed drink supplies and accessories.
- Authorized Vollrath/Idea-Medalie dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vollrath/Idea-Medalie 6412120 cocktail and mixed drink supplies and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vollrath/Idea-Medalie 6412120 Spoodle Oval 1oz S/s Blk Hdl
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 6412120 |
| Manufacturer Part # | 6412120 |
| Height | 0.5" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 12.25" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 6412120 Color Black Handle, Material Nylon Handle, Capacity 1 Fl Oz, 30 Ml, Temperature Range 246 C Heat Resistant, 475 F Heat, Resistant
