Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Vollrath/Idea-Medalie glass racks.
- Authorized Vollrath/Idea-Medalie dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vollrath/Idea-Medalie 5292920 glass racks
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vollrath/Idea-Medalie 5292920 Spoodle Oval 4oz Perf Black
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 5292920 |
| Manufacturer Part # | 5292920 |
| Height | 1.25" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 13" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 5292920 Color Black, Capacity 4 Fl Oz, 118 Ml, Temperature Range 246 C Heat Resistant, 475 F Heat, Resistant
