FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Vollrath/Idea-Medalie ice machine parts and accessories.
- Authorized Vollrath/Idea-Medalie dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vollrath/Idea-Medalie 502N ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vollrath/Idea-Medalie 502N Slicer Onion King 3/8" L
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 502N |
| Manufacturer Part # | 502N |
| Height | 7" |
| Width | 15" |
| Depth | 23" |
| Weight | 12.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 502N Slicer Onion King 3/8" L
