Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie 4924-1302 Bottle Clear 24oz W/red Lid
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 4924-1302 |
| Manufacturer Part # | 4924-1302 |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 11" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 4924-1302 Bottle Clear 24oz W/red Lid