Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Vollrath/Idea-Medalie sneeze guards.
- Authorized Vollrath/Idea-Medalie dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vollrath/Idea-Medalie 4913-13 sneeze guards
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vollrath/Idea-Medalie 4913-13 White Lid "only" 24oz Cl Ear Bottle
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 4913-13 |
| Manufacturer Part # | 4913-13 |
| Height | 2.5" |
| Width | 3" |
| Depth | 3" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 4913-13 White Lid "only" 24oz Cl Ear Bottle