Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Edlund can opener parts.
- Authorized Edlund dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Edlund 4781230 can opener parts
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vollrath/Idea-Medalie 4781230 Tong Blue/ss 12 In Scallop Grip
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 4781230 |
| Manufacturer Part # | 4781230 |
| Height | 1" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.33 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 4781230 Tong Blue/ss 12 In Scallop Grip
