Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie 47621 Ss Double Wine Bucket
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 47621 |
| Manufacturer Part # | 47621 |
| Height | 17.5" |
| Width | 8" |
| Depth | 23.5" |
| Weight | 15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 47621 Ss Double Wine Bucket