Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Vollrath/Idea-Medalie hot dog equipment.
- Authorized Vollrath/Idea-Medalie dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vollrath/Idea-Medalie 46895 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vollrath/Idea-Medalie 46895 Size 30 (86oz) Ice Scoop Aluminum
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 46895 |
| Manufacturer Part # | 46895 |
| Height | 4" |
| Width | 6.25" |
| Depth | 16" |
| Weight | 1.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 46895 Size 30 (86oz) Ice Scoop Aluminum
