Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 402NC cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vollrath/Idea-Medalie 402NC Slicer Lettuce 3/8 Redco Lki
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 402NC |
| Manufacturer Part # | 402NC |
| Height | 7.5" |
| Width | 14.5" |
| Depth | 22.75" |
| Weight | 16.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 402NC Size 3/8" Cut, 10 Mm Cut, Nsf Certified Y
