Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie 3300-13 Tri Tip Bottle Top Fits 12 24 And 32 Oz
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 3300-13 |
| Manufacturer Part # | 3300-13 |
| Height | 3" |
| Width | 7" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.57 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 3300-13 Tri Tip Bottle Top Fits 12 24 And 32 Oz
