Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bloomfield coffee service supplies.
- Authorized Bloomfield dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bloomfield 29-26-932 coffee service supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vollrath/Idea-Medalie 29-26-932 Blade Assy Bpc 9/32"
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 29-26-932 |
| Manufacturer Part # | 29-26-932 |
| Height | 2" |
| Width | 7.15" |
| Depth | 7.2" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 29-26-932 Blade Assy Bpc 9/32"
