Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Vollrath/Idea-Medalie equipment stand accessories and work table accessories.
- Authorized Vollrath/Idea-Medalie dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vollrath/Idea-Medalie 1527-C04 equipment stand accessories and work table accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vollrath/Idea-Medalie 1527-C04 Box Storage 15x20x7"d Blue
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 1527-C04 |
| Manufacturer Part # | 1527-C04 |
| Height | 7.5" |
| Width | 15.5" |
| Depth | 21.5" |
| Weight | 1.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 1527-C04 Color Blue, Material Polyethylene, Length 20", 508 Mm, Width 15", 381 Mm, Temperature Range -34 C, -30 F, Depth 7", 178 Mm, Nsf Certified Y
