Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Vollrath/Idea-Medalie food storage boxes and covers.
- Authorized Vollrath/Idea-Medalie dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vollrath/Idea-Medalie 1522-C05 food storage boxes and covers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vollrath/Idea-Medalie 1522-C05 Lid 15x20"storage Box White
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 1522-C05 |
| Manufacturer Part # | 1522-C05 |
| Height | 1" |
| Width | 16" |
| Depth | 21" |
| Weight | 1.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 1522-C05 Color White, Material Polyethylene, Length 20", 508 Mm, Width 15", 381 Mm
