Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie 15055 Redco 3.5 Wedger T Pack
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 15055 |
| Manufacturer Part # | 15055 |
| Height | 4.75" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 8.25" |
| Weight | 2.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 15055 Redco 3.5 Wedger T Pack