Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Vollrath/Idea-Medalie equipment stands and filler tables.
- Authorized Vollrath/Idea-Medalie dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vollrath/Idea-Medalie 15001 equipment stands and filler tables
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vollrath/Idea-Medalie 15001 Dicer 3/8in Lin
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 15001 |
| Manufacturer Part # | 15001 |
| Height | 20" |
| Width | 10" |
| Depth | 12" |
| Weight | 7.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 15001 Dicer 3/8in Lin
