Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Vollrath/Idea-Medalie 0643SGN Redco Tomato Slicer 3/16
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 0643SGN |
| Manufacturer Part # | 0643SGN |
| Height | 12.75" |
| Width | 12.5" |
| Depth | 21.75" |
| Weight | 14.92 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 0643SGN Redco Tomato Slicer 3/16