Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Victory aftermarket reach-in freezers.
- Engineered to match existing Victory units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Victory VT50582903 reach-in freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Victory VT50582903 25 3/8 Inch Gasket Door Commercial Refrigeration Seal
| Fits with Manufacturer | Victory |
|---|---|
| Model Number | VT50582903 |
| Manufacturer Part # | VT50582903 |
| Height | 4" |
| Width | 8" |
| Depth | 26" |
| Weight | 2.91 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Victory VT50582903 Gasket Door 25 3/8" X 53 1/2"
