RestaurantSupply.com is your trusted source for Other cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other USXHC007 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Unox USXHC007 Cto Q10cr Optipure Replac Ement Cartridge
| Manufacturer | Unox |
|---|---|
| Model Number | USXHC007 |
| Manufacturer Part # | USXHC007 |
| Height | 4.4" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 14.4" |
| Weight | 1.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Unox USXHC007 Cto Q10cr Optipure Replac Ement Cartridge
