Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Uniworld UEF-06L2 Electric Economy Fryer Countertop 2 Wells
| Manufacturer | Uniworld |
|---|---|
| Model Number | UEF-06L2 |
| Manufacturer Part # | UEF-06L2 |
| Height | 15" |
| Width | 20" |
| Depth | 25" |
| Weight | 18.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Uniworld UEF-06L2 Electric Economy Fryer Countertop 2 Wells