RestaurantSupply.com is your trusted source for Other french fry cutter replacement parts and accessories.
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 860800-001 french fry cutter replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ultrasource 860800-001 Oil Drain Extensionf/busch 040
| Manufacturer | Ultrasource |
|---|---|
| Model Number | 860800-001 |
| Manufacturer Part # | 860800-001 |
| Height | 1.95" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 5.55" |
| Weight | 0.66 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ultrasource 860800-001 Oil Drain Extensionf/busch 040