Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
U-Line 80-54129-00 Gasket
Item:
#2228471
Technical details
| Manufacturer | U-Line |
|---|---|
| Model Number | 80-54129-00 |
| Manufacturer Part # | 80-54129-00 |
| Height | 6" |
| Width | 6" |
| Depth | 26" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
U-Line 80-54129-00 Gasket
$46.73
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
U-Line 80-54129-00 Gasket