Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Turbochef TBCHHD-8503 Lamp Assy Service Kit
Item:
#2229302
Technical details
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | TBCHHD-8503 |
| Manufacturer Part # | TBCHHD-8503 |
| Height | 5" |
| Width | 9" |
| Depth | 11" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Turbochef TBCHHD-8503 Lamp Assy Service Kit
$56.20
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef TBCHHD-8503 Lamp Assy Service Kit