RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef NGC-1342-1 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef NGC-1342-1 Stacking Mat 24.7 X 21. 6 X 0.
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | NGC-1342-1 |
| Manufacturer Part # | NGC-1342-1 |
| Height | 2.5" |
| Width | 13.05" |
| Depth | 13.1" |
| Weight | 1.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef NGC-1342-1 Stacking Mat 24.7 X 21. 6 X 0.