RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef I1-9471 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef I1-9471 Pan Cooking Aluminum Hard A
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | I1-9471 |
| Manufacturer Part # | I1-9471 |
| Height | 0.6" |
| Width | 9.45" |
| Depth | 11.7" |
| Weight | 0.65 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef I1-9471 Pan Cooking Aluminum Hard A
