RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef HHB-8236.B cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef HHB-8236.B Door Gasket Turbo Chef
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | HHB-8236.B |
| Manufacturer Part # | HHB-8236.B |
| Height | 1.45" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 5.56" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef HHB-8236.B Door Gasket Turbo Chef
