RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef HHB-8206 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef HHB-8206 Kit Oven Cart Clamp Se T Of 4
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | HHB-8206 |
| Manufacturer Part # | HHB-8206 |
| Height | 2.3" |
| Width | 4.1" |
| Depth | 5.85" |
| Weight | 1.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef HHB-8206 Kit Oven Cart Clamp Se T Of 4
