RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef HHB-8115 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef HHB-8115 Clip Filter Original H Hb Ove
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | HHB-8115 |
| Manufacturer Part # | HHB-8115 |
| Height | 0.7" |
| Width | 7.4" |
| Depth | 9.65" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef HHB-8115 Clip Filter Original H Hb Ove
