- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Turbochef HHB-8114 8 X 5 Air Filter Turbo Chef
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | HHB-8114 |
| Manufacturer Part # | HHB-8114 |
| Height | 0.3" |
| Width | 4.95" |
| Depth | 7.9" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef HHB-8114 8 X 5 Air Filter Turbo Chef
