- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Turbochef HCT-4323-3 Extension 16 (406 Mm) H Hc 20
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | HCT-4323-3 |
| Manufacturer Part # | HCT-4323-3 |
| Height | 1" |
| Width | 16.9" |
| Depth | 21.5" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef HCT-4323-3 Extension 16 (406 Mm) H Hc 20
