RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef ENC-1114 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef ENC-1114 Filter Air Bullet/enco Re Ove
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | ENC-1114 |
| Manufacturer Part # | ENC-1114 |
| Height | 1.25" |
| Width | 6.45" |
| Depth | 20.35" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef ENC-1114 Filter Air Bullet/enco Re Ove
