FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbo Air table-mounted overshelves.
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air TSOS-3R-V table-mounted overshelves
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbo Air TSOS-3R-V Over Shelves 36-3/8"W X 14-1/2"D X 31-1/4"H Stainless Steel
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | TSOS-3R-V |
| Manufacturer Part # | TSOS-3R-V |
| Width (side - side) | 25" - 36" |
| Depth (front - back) | 14" |
| Shelves | Double |
| Construction | Stainless Steel |
| Height | 31.25" |
| Width | 36.38" |
| Depth | 14.5" |
| Weight | 36 lbs |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air, TSOS-3R-V, Over shelves, 36-3/8"W x 14-1/2"D x 31-1/4"H, stainless steel, for TUR/F-36, MUR/F-36, EUR/F-36, TST-36, MST-36, EST-36
