Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Turbo Air TK33102740 Gasket
Item:
#2229394
Technical details
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | TK33102740 |
| Manufacturer Part # | TK33102740 |
| Height | 1" |
| Width | 10" |
| Depth | 15" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air TK33102740 Gasket